Kto sme

Sme spoločnosť zo severoslovenského mesta Čadca. Z regiónu, kde má spracovanie drevnej hmoty dlhoročnú tradíciu. Od roku 1998 sa špecializujeme na realizácie drevených prvkov záhradnej architektúry akými sú altánky, prístrešky, chatky, zrubové drevostavby, pergoly, záhradný nábytok, kvetinové nádoby, ploty a v neposlednom rade i nábytkom do interiéru.

Ako pracujeme

Keďže naša produkcia je zameraná na individuálnu výrobu pre konečného zákazníka, nepoužívame cenník výrobkov. Zobrazené produkty su ukážkami našich individuálnych realizácií. V prípade záujmu o náš produkt, je osvedčené postupovať nasledovne.
1. Ak máte jasnú predstavu o tom ako by mal Váš produkt vyzerať, po prvom či už telefonickom, alebo  e-mailovom skontaktovaní, Vám ponúkneme možnosť rýchlej kalkulácie pre požadovaný produkt, pre vytvorenie ktorej sú potrebné základné údaje o parametroch výrobku. Táto kalkulácia sa dá urobiť pomerne presne a našou snahou je, aby už nebola dodatočne navyšovaná. Navýšenie cenovej kalkulácie je možné po dodatočnom doplnení častí produktu, pri zmene druhov jednotlivých materiálov a podobne. V prípade akceptácie cenovej kalkulácie, nasleduje osobné stretnutie na tvare miesta budúcej realizácie s následným zameraním a doladením všetkých detailov.
2. Ak nemáte predstavu o technickom a vizuálnom riešení Vášho budúceho produktu, ponúkneme Vám možnosť osobného stretnutia na tvare miesta budúcej realizácie. Následne bude vypracovaný návrh a cenová kalkulácia. Táto služba je spoplatnená.
Jedinečný dizajn

Nepoužívame stavebnicové systémy s variabilitov typizovaných modulov. Každý náš prvok je individuálne vyrobený na zakázku. Našim zákazníkom poskytujeme služby architekta, ktoré naši zákazníci s radosťou využívajú a tým sa ich výrobok stáva originálnym.

Dlhoročná tradícia

Na základe dlhoročnej tradície zaručujeme vysokú kvalitu opracovania materiálu, ktorý je starostlivo vyberaný, vysušený, ohobľovaný, prirodzené vady a nerovnosti sú vyspravené, hrany sú opracované podľa výberu zákazníka a následne je materiál obrúsený. Vzhľadom na zvyšujúce sa nároky zákazníkov, v ostatnom čase na výrobu používame prevažne KVH hranoly a pre náročnejšiu klientélu LEPENÉ hranoly. Následne prevádzame povrchovú úpravu jednotlivých dielov v demontovanom stave. Na povrchovú úpravu používame kvalitné Nemecké náterové hmoty REMMERS, alebo ZOWOSAN. Takže celkové prevedenie našich konštrukcií, ako sú naše altánky, pergoly, záhradné chatky, prístrešky pre autá a iné, zodpovedá stolárskemu opracovaniu s dôrazom kladeným na detail.

Kompletné služby

Našim zákazníkom poskytujeme kompletné služby spojené s dodávkou našich výrobkov a to: ZAMERANIE, NÁVRH, VÝROBA, DOPRAVA, MONTÁŽ, SERVIS.
 Všetky nami uverejnené ukážky sú naše vlastné originálne realizácie od návrhu až po dodávku a montáž.

Vaša spokojnosť

Drevo ako organická surovina sprevádza ľudstvo od nepamäti a v dnešnom pretechnizovanom svete vytvára v kombinácii s flórou prírodu, ktorú si môžete individuálne vytvoriť vo Vašej záhrade. Firma GARWOOD s.r.o. sa bude s potešením podieľať na jej tvorbe.

Spolupracujeme s najlepšími

Tondach, Bramac, KJG, Hasta, Remmers, Artco