Altánky

Jedným z najobľúbenejších vonkajších architektonických doplnkov do záhrady sú altánky. Záhradné altánky sú ideálne do každej záhrady pre príjemné vonkajšie posedenie. V záhrade altánky vytvárajú intimitu pri posedeniach a oslavách, ktoré nemusíte prerušiť ani keď vás prekvapí nepriaznivé počasie.

Ako konštrukčný materiál na výrobu altánkov v štandarde používame smrekové rezivo rezané mimo jadra o hrúbkach 100x100mm, 120x120mm a 140x140mm. Na požiadavku je možné použiť KVH hranoly, alebo pre náročných klientov používame LEPENÉ hranoly. Drobné nerovnosti a prirodzené vady sú vyspravené, nasleduje opraqcovanie hrán, brúsenie, a povrchová úprava jednotlivých komponentov v demonte, čo je dôležité aby boli všetky časti ošetrené aj v spojoch, kde už po zmontovaní nebude možný prístup. Takže pri výrobe konštrukcií ako sú naše altánky, pergoly, záhradné chatky, prístrešky pre autá a iné,  používame postup stolárskeho opracovania s dôrazom kladeným na detail.

Altánky sú prirodzene pôsobiace a veľmi praktické stavby. Architektúru altánku sa snažíme vyriešiť individuálne tak, aby kompozične zapadla do exteriéru a korešpondovala s jestvujúcou zástavbou a flórou, s cieľom dosiahnúť prirodzene pôsobiaci objekt..

.

Komplexné služby

K našim produktom poskytuje komplexné služby, od prvotného zamerania cez montáž produktu až po jeho servis.